املاک مرکزی لواسان

خدمت رسانی به شما افتخار ماست

مشاوره ملکی رایگان

مشاوره ملکی رایگان در املاک لواسان

مشاوره رایگان در زمینه خرید و فروش املاک توسط کارشناسان مجرب ما

بهترین روش برای خریدار جهت خرید خانه ابتدا مراجعه به یکی از اژانس های مسکن معتبر در نزدیکی و یا محدوده منطقه می باشد و سپس گرفتن مشاوره صحیح و صادقانه و اعلام خواسته های منطقی و سلیقه ای می باشد.

سپس موارد متنوع را بازدید کرده و بعد از کارشناسی مشاور مربوطه وسپس انتخاب محل مورد نظر قرارجلسه معامله از طرف مشاور مسکن تعیین می شود و خریدار می بایست در زمان حضور در جلسه حتما با یک نفر شاهد حضورپیدا نماید و دسته چک یا چک بانکی معادل ۳۰ % قیمت کل معامله و همراه داشتن کارت شناسایی معتبر و کارت ملی و کارت پایان خدمت برای اقایان الزامی می باشد.

فروش ملک:

فروشنده یا مالک بعد ازاعلام جهت فروش ملک خود پیشنهاد می گردد از مشاورین املاکی که صادق و متخصص در این زمینه می باشند کمک گرفته و پس از کارشناسی ملک ایشان و قیمت گذاری دقیق منتظر مشتری از جانب اژانس شوند.

مشاور مذکور بعد ازتایید مشتری و نیز انتخاب مشتری جهت خرید ملک مذکور قرارجلسه را تعیین و طرفین ملزم به حضور در جلسه می باشند و فروشنده حتما با یک نفر شاهد در جلسه حضورپیدا نماید و نیز کلیه اسناد و مدارک ملک یا خانه باید حتما با کارت شناسایی معتبرفروشنده همراه باشد.

مشاور حتما مدارک را استعلام و چک خواهد نمود وبعد از انجام بیع نامه از مدیر قرارداد بخواهید تا قبل از امضای قرارداد کلیه مدارک ملک جهت دریافت مفاصه حسابهای شهرداری –دارایی و استعلام از ثبت جهت حضور در دفترخانه نزد مشاوراملاک باقی و مدارک با حضور مالک و نماینده مشاوراملاک قابل وصول میباشد.

کلیه مدارک جهت فروش مانند خرید ملک می باشد یعنی شامل دسته چک یا چک بانکی کارت شناسایی معتبر و کارت ملی و کارت پایان خدمت برای اقایان و نیز اسناد و مدارک ملک یا خانه می باشد.

جهت مشاوره رایگان با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *